Zajmujemy się autami osobowymi oraz dostawczymi. Terenowymi, sportowymi oraz limuzynami. Oferujemy dobre warunki dla firm i przedsiębiorców. Takie jak dojazd do klienta, pomoc w holowaniu. Jeśli to możliwe, naprawa na miejscu.
 
od 1998 roku

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych mechaników, doradców serwisu, elektryków. Dział dysponuje stanowiskami wyposażonymi w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, testery, i podnośniki, zapewniające szybką obsługę jak i możliwość wykonania skomplikowanych napraw w samochodach osobowych, terenowych i dostawczych.

Komputerowa diagnostyka pojazdów Mercedes przeprowadzana jest z użyciem najnowszego sprzętu serwisowego Star Diagnosis, który pozwala na testowanie, konfigurowanie oraz przeprogramowywanie systemów dostępnych w pojeździe, takich jak AIR Bag, Car Audio, Komfort, Zawieszenie, Klimatyzacja i wiele innych. Odpowiednie oprzyrządowanie oraz kwalifikacje pozwalają nie tylko odczytać błędy ze sterownika, ale co najważniejsze odpowiednio je zinterpretować i wskazać uszkodzony element.